Klub Metro

Poniedziałek-Piątek 14-22
Sobota-Niedziela 16-24

Informacje o turnieju

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej zabawie

W miesiącach wakacyjnych zwolnimy nieco tempo rozgrywek, aczkolwiek nie mamy zamiaru rezygnować z turniejowej zabawy. Rozegramy w sumie sześć turniejów.

Pierwszy z nich odbędzie się już 3 lipca i będzie miał on dość niecodzienny charakter. Będzie to turniej Ring Game, w którym odejdziemy od znanej każdemu formuły 2KO. Przeczytacie o nim w osobnej zapowiedzi.

Właściwy cykl „Wakacje z bilardem” rozegramy w pięciu turniejach w terminach 10 lipiec, 17 lipiec, 31 lipiec, 7 sierpień i 21 sierpień.

Będziemy grali w odmianę 8-bil systemem 2KO, Mecze będą rozgrywane do 3 lub 4 wygranych partii (w zależności od ilości uczestników – jeżeli będzie nas powyżej 20 osób – gramy do 3).

System nagród

W każdym turnieju do wygrania będą karnety na grę w naszym klubie – za zwycięstwo 3h, 2 miejsce – 2h, 3 miejsca – po 1h.

70% z wpisowego powędruje do puli nagród, która będzie przyznana dla pierwszej czwórki z rankingu po pięciu turniejach w proporcjach;

1 miejsce – 50% puli

2 miejsce – 25% puli

3 miejsce – 15% puli

4 miejsce – 10% puli

W cyklu będzie obowiązywał handicap 1-0 na korzyść zawodników z 2 grupy.

Wykaz zawodników z pierwszej grupy dostępny jest na tablicy ogłoszeń w klubie.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Rezerwacje telefoniczne i SMS:
600-587-634

Klub Metro na Youtube.pl Klub Metro na Facebook.pl